U bent hier: Home » Nieuws » Actueel » Open dag uitgesteld

Open dag 19 september uitgesteld

23-07-2009: De landelijke open dag voor de ziekenhuizen, gepland op 19 september en onderdeel van de imagocampagne ‘Het Ziekenhuis Zorgt’, wordt tot nader orde uitgesteld. Verschillende deskundigen achten de kans groot dat de grieppandemie in Nederland in het najaar zal uitbreken. Gezien onze verantwoordelijkheid voor de gezondheid van onze patiënten, medewerkers en bezoekers willen wij geen enkel risico lopen.

 In verband met besmettingsgevaar is het onverstandig om veel mensen bij elkaar te brengen, zeker in een ziekenhuis waar dan naar verwachting veel grieppatiënten worden verpleegd. Daarnaast zal een pandemie ook ziekenhuispersoneel treffen. De werkdruk op de medewerkers die niet ziek zijn wordt hierdoor verhoogd. Voor de werkzaamheden die moeten worden verricht voor het organiseren van een open dag, hebben zij op dat moment geen tijd. Door het besluit nu te nemen, hoeven kosten voor adverteren (landelijk en regionaal) in veel gevallen nu niet te worden gemaakt.
Vanwege alle positieve reacties op de open dag bekijken we hoe we het evenement alsnog op een later moment kunnen organiseren. Te zijner tijd informeren wij u daarover.

Wij hopen op uw begrip