Menu
Gepubliceerd op: 04-10-2019

Maak op 16 november kennis met de toekomst van de zorg voor houding en beweging bij de Sint Maartenskliniek. Dan organiseren we een open dag voor het publiek. Dé kans om zelf deze bijzondere GRAIL loopsimulator uit te proberen. Dit innovatieve trainingsapparaat staat in het compleet vernieuwde Loop Expertise Centrum van onze afdeling Revalidatie.

Afgelopen weken zijn ultramoderne verpleegafdelingen voor onze afdeling revalidatie opgeleverd, alsmede een state-of-the-art Loop Expertise Centrum. En de modernste operatiekamers van Nederland zullen ook te bewonderen zijn op 16 november. Naast deze vernieuwde afdelingen kunt u kennis maken met onze andere afdelingen, zoals reumatologie, radiologie, gips- en wondbehandelcentrum en nog veel meer. Verder zorgen we ook voor een versnapering via een proeverij van onze keuken, en kinderen kunnen hun zieke knuffelbeesten meenemen voor de poppendokter.

Kijk voor meer informatie over de open dag op deze pagina. En klik hier voor een meer uitgebreide video over de GRAIL.