Emma rent voor jongeren met scoliose
Juni is Scoliose Awareness Month. Dit jaar vragen we aandacht voor een bijzondere actie: Emma (22) rent de Zevenheuvelenloop voor jongeren met scoliose.
Emma kreeg zeven jaar geleden een scoliose-operatie in de Sint MaartensKinderkliniek. Nu komt ze in actie voor jongeren met scoliose. Op 15 november rent ze de Zevenheuvelenloop: 15 kilometer door de heuvels van Nijmegen. Dat doet ze samen met het bedrijfsteam van de Sint Maartenskliniek. Ook collega’s uit het scolioseteam supporten haar en rennen met haar mee.
Aandacht voor scoliose
Met haar actie vraagt Emma aandacht voor scoliose. Ook wil ze iets terugdoen voor de Sint MaartensKinderkliniek. Het geld dat ze met haar sponsoractie ophaalt, gaat naar de kinderafdeling van de Sint MaartensKinderkliniek in Boxmeer.